پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | فرود پرواز تهران ـ مشهد در بیابان تکذیب شد + فیلم

تاریخ خبر: // کد خبر: 52361 // // // // //


فرود پرواز تهران ـ مشهد در بیابان تکذیب شد + فیلم

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی با عنوان «فرود پرواز مشهد ـ تهران در بیابان با بال شکسته هواپیما» تکذیب می‌شود.


فرود پرواز تهران ـ مشهد در بیابان تکذیب شد + فیلم

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد گفت: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی با عنوان «فرود پرواز مشهد ـ تهران در بیابان با بال شکسته هواپیما» تکذیب می‌شود. حسن جعفری: کلیپ منتشر شده در فضای مجازی با عنوان «فرود پرواز مشهد ـ تهران در بیابان با بال شکسته هواپیما» تکذیب می‌شود.

مدیر روابط عمومی فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد ادامه داد: تأمین امنیت پرواز اولویت شرکت‌های هواپیمایی و فرودگاه‌های کشور است و انتشار چنین اخبار کذبی با هدف تشویش اذهان عمومی انجام می‌شود.

این کلیپ و خبر که صبح امروز در برخی شبکه‌های مجازی غیررسمی منتشر شده است، مربوط به فرود هواپیمای فوکر 100 بدون چرخ پرواز اردیبهشت‌ماه سال 1393 مشهد ـ زاهدان در فرودگاه زاهدان است كه به سلامت فرود آمد. این هواپيما از رده خارج شد.

ویدئوی منتشر شده در فضای مجازی:

همانگونه که تشریح گردید ، مسیر پرواز هواپیما از مشهد به زاهدان بوده و مربوط به هواپیمایی آسمان است. خلبان پرواز نیز کاپیتان تحویلیان بودند. در ادامه گزارش، تصویری از کاپیتان تحویلیان خلبان فوکر ١٠٠ آسمان که با وجود باز نشدن چرخ عقب سمت چپ با مهارت و استادی تمام هواپیما را به زمین نشاند و کلیه مسافرین و خدمه به سلامت از هواپیما خارج شدند،منعکس  شده است.

 

با اندکی اضافات و تلخیص برگرفته از خبرگزاری فارس، کد مطلب: 13961206000790، تاریخ یکشنبه 6 اسفند 1396، www.farsnews.com /  منابع سایر


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو