پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | مرکز آموزش خلبانی و علوم هوانوردی معراج

تاریخ خبر: // کد خبر: 5452 // // // //


مرکز آموزش خلبانی و علوم هوانوردی معراج

مرکز آموزش خلبانی و علوم هوانوردی معراج در سال ۱۳۸۴ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری ایران با هدف تربیت دانشجویان خلبانی، مهمانداری و کادر پروازی و زمینی مورد نیاز شرکت های هواپیمایی و صنعت حمل و نقل هوایی، براساس استاندارهای سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) و سازمان هواپیمایی کشوری ایران تأسیس گردید و هم اکنون دارای مجوز و برگزار کننده دوره های خلبانی PPL ، CPL ، IR ، IP ، ATPL و مهمانداری پایه، تایپ مهمانداری کلیه هواپیماها، معلم مهمانداری و دیسپچر می باشد.


مرکز آموزش خلبانی و علوم هوانوردی معراج

مرکز آموزش خلبانی و علوم هوانوردی معراج موسسه ای آموزشی است که در سال ۱۳۸۴ با سرمایه گذاری بخش خصوصی و با اخذ مجوزهای لازم از سازمان هواپیمایی کشوری ایران با هدف تربیت دانشجویان خلبانی، مهمانداری و کادر پروازی و زمینی مورد نیاز شرکت های هواپیمایی و صنعت حمل و نقل هوایی، براساس استاندارهای سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری (ICAO) و سازمان هواپیمایی کشوری ایران تأسیس گردید و هم اکنون دارای مجوز و برگزار کننده دوره های خلبانی PPL ، CPL ، IR ، IP ، ATPL و مهمانداری پایه، تایپ مهمانداری کلیه هواپیماها، معلم مهمانداری و دیسپچر می باشد.

این مرکز بهره مند از بهترین کادر آموزش خلبانی، امکانات منحصر به فرد کمک آموزشی، سیمولاتور و هواپیماهای مجهز به سیستم های ناوبری مدرن می باشد. محل آموزش های پروازی مرکز آموزش هوانوردی و خلبانی معراج، در فرودگاه خدمات ویژه قزوین در یک آشیانه مستقل ۱۲۵۰ متری با کلیه امکانات فنی و آموزش های مورد نیاز می باشد. این مرکز دارای هواپیماهای Diamond، CESSNA و TECNAM جهت آموزش های پروازی می باشد.

محل آموزش های زمینی (Ground School) و سیمولاتورهای پروازی این شرکت در شهرک اکباتان می باشد. از بعد رفاهی ، شرکت دارای یک دستگاه ویلای مجهز با تجهیزات رفاهی کامل جهت استراحت اساتید خلبان و دانشجویان بوده که در تمامی ساعات شبانه روز قابل استفاده می باشد. ایاب و ذهاب دانشجویان از تهران به قزوین و بالعکس طبق برنامه تنظیمی توسط اتوبوس شرکت به طور روزانه انجام می پذیرد.

 

دفتر مرکزی معراج واقع در تهران، جاده مخصوص کرج، خیابان بیمه ۴، انتهای کوچه یکم هدایتی، پلاک ۴۳، ساختمان معراج قرار داشته و سایت های پروازی این شرکت نیز در فرودگاه خدمات ویژه قزوین و فرودگاه بین المللی رشت می باشند.


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو