پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | آدم و حوا

تاریخ خبر: // کد خبر: 5531 // // //


آدم و حوا

آدم و حوا یک کارگزار جهانی در زمینه های اقامت، پرواز، تور و خدمات استقبال و بدرقه برای همکاران ما در سراسر جهان است. این سیستم دسترسی به بیش از ۹۹۰ ایرلاین، ۴۶۰ هزار هتل، بیش از ۴۵ هزار گردش شهری و خدمات ترانسفر اختصاصی در بیش از ۳۶ هزار مقصد گردشگری را فراهم می


آدم و حوا

آدم و حوا یک کارگزار جهانی در زمینه های اقامت، پرواز، تور و خدمات استقبال و بدرقه برای همکاران ما در سراسر جهان است.

این سیستم دسترسی به بیش از ۹۹۰ ایرلاین، ۴۶۰ هزار هتل، بیش از ۴۵ هزار گردش شهری و خدمات ترانسفر اختصاصی در بیش از ۳۶ هزار مقصد گردشگری را فراهم می کند و برای حرفه ای ها در بخش گردشگری شامل: آژانس های هواپیمایی، کارگزارها و شرکت های عمده فروش مسافرتی، همراه با توزیع گسترده و تاییدیه سریع به صورت آنلاین و ویژه فراهم می آورد.

آدم و حوا توسط آژانس خدمات مسافرتی آدم و حوا در سال ۲۰۱۵ به منظور تسهیل کار همکاران در پیدا و رزرو کردن هتل، آپارتمان، پرواز، گشت شهری و خدمات ترانسفر در قالب یک سایت راه اندازی شد که همواره به صورت مداوم از طریق بستن قرارداد با ایرلاین ها ، هتل های زنجیره ای، هتل های جهانی و کارگزارهای متعددی که با آنها کار می کند، بهترین و گسترده ترین لیست خدمات را به همکاران ارائه می دهد.

همکاران ما به دلیل تجربیات وسیع ما،ارتباط سالم با کارگزار ها و درک بالا از بازار هتل های زنجیره ای و محلی، به ما اعتماد کرده اند تا ۳۶۵ روز سال را از آنها حمایت کنیم.

ما بر روی بهبود بخشیدن به کسب و کار همکارانمان در حالی که تجربیات خود را در زمینه ی رزرواسیون با ما غنی می کنند، تمرکز کرده ایم. بدیهی است برای نوآوری، دسترس جهانی، کسب اعتبار و اعتماد، رقابت پذیری، فن آوری پیشرفته در رابطه با هرگونه رزرو، آدم و حوا باید با عمده فروشان مسافرتی، آژانس های مسافرتی آنلاین و کارگزارها برای ارائه دادن نمونه کارهای وسیع در زمینه ی محتویات گردشگری جهانی در ارتباط باشد.


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو