پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | گو بوکینگ

تاریخ خبر: // کد خبر: 5654 // // //


گو بوکینگ

GoBooking سرویس آنلاین رزرواسیون هتل در سراسر دنیا می باشد که برای اولین بار در ایران شبکه بین المللى رزرواسیون هتل را به شبکه شتاب متصل کرده است. هم اکنون شما می توانید بیش از ۹۰۰ هزار هتل را در سراسر دنیا را با چند کلیک ساده با قابلیت پرداخت از طریق درگاه اینترنتی شبکه


گو بوکینگ

GoBooking سرویس آنلاین رزرواسیون هتل در سراسر دنیا می باشد که برای اولین بار در ایران شبکه بین المللى رزرواسیون هتل را به شبکه شتاب متصل کرده است. هم اکنون شما می توانید بیش از ۹۰۰ هزار هتل را در سراسر دنیا را با چند کلیک ساده با قابلیت پرداخت از طریق درگاه اینترنتی شبکه شتاب؛ رزرو کنید. تنها چند گام با رزرو هتل خود به صورت مستقیم و بدون واسطه فاصله دارید. (راهنمای رزرواسیون هتل)

امروزه آژانس های مسافرتی در دنیا سیستمی منسوخ به حساب می آیند. گردشگران سفر را خودشان برنامه ریزی کرده و خریداری بلیط هواپیما و رزرواسیون هتل به صورت آنلاین و بدون واسطه انجام می دهند.  مزیت های این سرویس نسبت به تور های مسافرتی:

✅ گارانتی بهترین قیمت؛ رزرو هتل به صورت مستقیم و حذف کارمزد و  واسطه ها باعث می شود شما به صرفه ترین رزرواسیون را با نرخ روز ارز انجام دهید.
✅  هتل خود را در بین صد ها گزینه انتخاب می کنید. تنوع زیاد هتل ها و مشاهده اطلاعات کامل هر اتاق به شما کمک می کند بهترین اقامت را داشته باشید!
✅ هتل خود را در تاریخ مورد نظر خودتان رزرو کنید و تعداد شب های اقامت را خودتان انتخاب کنید!
✅ کنسلی آنلاین؛ در صورت نیاز هتل خود را به صورت آنلاین کنسل کرده و وجه آن را دریافت می نمایید. (در صورت داشتن شرایط کنسلی از هتل مربوطه)
✅ دریافت فوری واچر؛ واچر خود را بلافاصله پس از انجام رزرو دریافت می کنید!

 سریع، آسان و ارزان؛ سفری رویایی با آفر های ویژه GoBooking تجربه کنید …

 

تجربه ای از مدیر

مدیریت GoBooking تجربه‌ی سفر به بیش از ۸۰ کشور دنیا را داشته است و سعی در به اشتراک‌گذاری این تجربه با نام “تجربه‌ای متفاوت” با مخاطبین وب‌سایت خود خواهد داشت.

شما می توانید با تماس تلفنی یا هماهنگ کردن جلسات حضوری، از این تجربیات استفاده نموده و یا به تجربیات ما بیفزایید.

دیدگاه خود را بنویسید

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد

برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید

    Sorry, no posts matched your criteria.


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو