پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لِت بوکینگ

تاریخ خبر: // کد خبر: 5673 // // //


لِت بوکینگ

com از جمله سایت های تخصصی رزرو آنلاین خدمات گردشگری (هتل، پرواز، ترانسفر،…) وابسته به شرکت هرمس می باشد. حوزه فعالیت این سایت ارایه خدمات در کلیه مقاصد بین المللی جهت آژانس های مسافرتی، شرکت های همکار (B2B) و کاربران خانگی (B2C) می باشد. شرکت بین المللی هرمس توران باستان با نام تجاری هرمس توریست


لِت بوکینگ

com از جمله سایت های تخصصی رزرو آنلاین خدمات گردشگری (هتل، پرواز، ترانسفر،…) وابسته به شرکت هرمس می باشد. حوزه فعالیت این سایت ارایه خدمات در کلیه مقاصد بین المللی جهت آژانس های مسافرتی، شرکت های همکار (B2B) و کاربران خانگی (B2C) می باشد.

شرکت بین المللی هرمس توران باستان با نام تجاری هرمس توریست در سال ۱۳۸۸ با دریافت مجوز فعالیت از سازمان میراث فرهنگی وگردشگری استان تهران شروع به فعالیت نمود. همچنین هرمس در سال ۲۰۱۰ با ثبت شرکت هرمس توریست در اروپا نسبت به توسعه حوزه فعالیت در عرصه بین المللی افدام نمود.

ارایه خدمات با کیفیتی برتر به بیش از ۵۰۰ آژانس مسافرتی معتبر در داخل و خارج از کشور و نیز همکاری گسترده با شناخته شده ترین کارگزاران بین المللی ارایه کننده خدمات گردشگری، نشان اعتبار برند هرمس توریست و برگ زرینی در افتخارات این شرکت می باشد.

همچنین شرکت با راه اندازی سایت جدید خود با ساختاری متفاوت به دو زبان فارسی و انگلیسی در مسیر توسعه ارایه خدمات خود به کاربران خانگی از طریق این سایت و شرکت ها و سایت های همکار خود می باشد.

: اهم خدمات این شرکت بشرح زیر می باشد

  • ١. رزرو آنلاین هتلا در همه مقاصد بین المللی در سراسر جهان
  • ٢. ارزرو آنلاین پرواز در کلیه مسیرهای بین المللی
  • ٣. ارایه خدمات ترانسفر فرودگاهی و شهری
  • ۴. صدور آنلاین بیمه مسافرتی جهت مسافرین
  • ۵. مشاوره و اخذ روادید جهت کشورهای مختلف (آسیایی، اروپایی و …)

دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو