پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شرکت خدمات هلیکوپتری نوید

تاریخ خبر: // کد خبر: 69884 // // // // //


شرکت خدمات هلیکوپتری نوید

شرکت خدمات هلی کوپتری نوید در حوزه خدمات هلی کوپترها فعالیت دارد.


شرکت خدمات هلیکوپتری نوید

نام شرکت:

شرکت خدمات هلیکوپتری نوید

” هواپیمائی نوید” شرکتی است با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی که پس از انقلاب اسلامی ایران تأسیس گردید .

هیئت مؤسس “ شرکت هواپیمائی نوید ” عرضه دور از دسترس و انتظار بالگردهای ساخت بلوک شرق به عنوان جانشینی شایسته و قرینه‌ای کارساز در صحنه تقاضا جهت عملیات گوناگون از قبیل حمل مسافر ، حمل بار و تجهیزات ، نجات مصدومین در مناطق صعب‌العبور و امور تحقیقاتی در زمینه‌های سدسازی و ژئوفیزیک در تاریخ صنعت هواپیمائی به ثبت رسانده است . بکارگیری پرنده‌های شرقی از مواضع منافع ملی ، شاخص های تحقیقاتی وسیع ، خیر و مصلحت ، پیروی از منویات استراتژیک کلان در امور حمل و نقل هوائی مورد مداقه و بررسی قرار گرفت و با استانداردهای آماری و توانائی های سایر منابع تولید “بالگرد ” حتی منابع “ غربی ” مقایسه شد با توصیه‌ها و همکاری های سازمان هواپیمائی کشوری عجین گردید و به سامان نشست و عایدات مادی و معنوی بکارگیری بالگردهای جهان شرق در ابعاد خرید ،‌ فروش و اجاره به‌گونه‌ای رضایت مشتریان را جلب نمود با استعانت از خدای بزرگ و به بهای اجرای مأموریت های مورد انتظار مشتریان بابکارگیری محصولات شرقی ، قدرت مقابله با هرگونه تنگ‌نظری ناشی از ترک عادت به محصولات غربی را از مخالفین این روند سلب نمود .

شرکت خدمات هلی کوپتری نوید تلاش خود را برای بهبود فعالیت مستمر در تمامی زمینه‌ها انجام می‌دهد، همچنین برای تکمیل نیروی کاری خود به دنبال افرادی است که سابقه درخشانی در بخش هوایی داشته‌اند این شرکت در طول ٢١ سال گذشته به طور مستمر در حال رشد و پیشرفت بوده است. اساساً ما معتقد به این حقیقت هستیم که سرمایه این شرکت، گروه پروازی و کلیه پرسنل آن هستند. تعهد کاری و پیگیری مستمر کارکنان این شرکت باعث شده تا ما به عنوان شرکتی مهم در زمینه خدمات هوایی مبدل گردیم. هر فردی در هر موقعیت شغلی به دنبال پیشرفت در حرفه و یادگیری از بهترین‌ها در این صنعت باشد، لذا به کلیه افرادی که به ما اعتماد کردند و شرکت هلیکوپتری نوید را برای محیط جدید کاری خود انتخاب کردند خیر مقدم می گویم.

مدیر عامل:

کاپیتان عبدالرضا بهرامی

به گفته وی شرکت هلی کوپتری نوید در سال ١٣٧۴ (1994 میلادی) پس از اخذ گواهینامه AOC از هواپیمایی کشوری در قالب ماموریت‌های امداد و نجات روی خشکی و دریا، جابجایی مسافر، حمل بار داخلی و خارجی تا حداکثر وزن ۴۰۰۰ کیلو گرم، اطفاء حریق و پروازهای VIP فعالیت خود را آغاز نموده است.

حوزه فعالیت:

انواع خدمات هلی کوپتری

آدرس:

شهرک اکباتان- بلوار اصلی اکباتان- روبروی ورزشگاه راه آهن- نبش کوچه حسین خانی- ساختمان نوید- پلاک ٧٣ صندوق پستی: ١٣٩- ١٣٩۵۵

تلفن:

۵-۴۴۶٣۵٧٠١

ایمیل:

contact@navidair.ir

 با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از:

www.centralclubs.com

www.navidair.ir

www.iasia.ir/Homepage/coInfo.aspx?ccd=103


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو