پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | شرکت آرون پترو تک شریف

تاریخ خبر: // کد خبر: 71273 // // // // //


شرکت آرون پترو تک شریف

شرکت آرون پترو تک شریف در حوزه خدمات رسانی و تامین تجهیزات تخصصی صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی فعالیت دارد.


شرکت آرون پترو تک شریف

نام شرکت:

شرکت آرون پترو تک شریف

شرکت آرون پتروتک در پاییز 1388با هدف خدمات رسانی و تامین تجهیزات تخصصی صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی تاسیس گردید. موسسین این مجموعه جمعی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی شریف هستند که با تجارب خوب در حوزه های سرمایه گذاری و بازرگانی بین المللی و با هدف ایجاد ارتباط فنی و تخصصی بین صاحبان صنایع و تامین کنندگان، همواره در راستای رفع نیاز های آنها فعالیت می کنند. زیر ساخت های اقتصادی و مدیریتی قدرتمند این شرکت با همراهی بسیار نزدیک مراکز صنعتی و تخصصی و شرکت های صاحب فناوری داخلی و خارجی موجب شد تا مجریان طرح­های مختلف صنعتی در ایران خیلی زود به توانمندی های این مجموعه اعتماد کنند.

ارائه خدمات مهندسی و بازرگانی، تامین ماشین آلات، تجهیزات، دستگاه ها، قطعات یدکی، مواد اولیه و افزودنی، همچنین صادرات خدمات فنی و مهندسی، کالاهای صنعتی، محصولات پتروشیمی و فرآورده های نفتی و سرمایه گذاری در زمینه های مرتبط از جمله فعالیت های پیوسته و پایدار این مجموعه است.گروه مستقل و پیشرو توربین ماشین خاورمیانه که در سال 1380 در بخش خصوصی پایه گذاری شده است، راه حل هایی جامع برای تجهیزات دوار برندهای بزرگ بین المللی در صنایع نفت ،گاز و پتروشیمی ایران ارائه می‌نماید. این گروه متشکل از شرکت ‌های مختلف است که هر یک با تشریک مساعی با یکدیگر بر بخش های کلیدی بازار متمرکز شده اند .
شرکت آرون پتروتک، به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه توربین ماشین خاورمیانه، زیرساخت های فنی، مهندسی و کارگاهی لازم و همچنین ارتباط تنگاتنگ با مجریان پروژه های EPC جهت فروش محصولات را در اختیار دارد.

 

حوزه فعالیت:

خدمات رسانی و تامین تجهیزات تخصصی صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاهی

آدرس:

تهران – خیابان سعادت آباد – بلوار دریا – کوچه رامش – کوچه توحید پنجم غربی – پلاک 11 – طبقه چهارم

تلفن:

88590948

88590933

ایمیل:

info@aronpt.com

 با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از:

aronpt.com


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو