پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | دارایی صندوق بازنشستگی کشوری از زبان ربیعی

تاریخ خبر: // کد خبر: 7590 // // //


دارایی صندوق بازنشستگی کشوری از زبان ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارایی صندوق بازنشستگی کشوری را 10 میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: توسعه فعالیت شرکت های هوایی، کشتیرانی و ریلی راهبرد صندوق های بازنشستگی در بخش حمل و نقل است. به گزارش خبرنگار ایرنا، «علی ربیعی» امروز (شنبه) در حاشیه امضای قرارداد خرید هواپیمای بویینگ با


دارایی صندوق بازنشستگی کشوری از زبان ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دارایی صندوق بازنشستگی کشوری را 10 میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت: توسعه فعالیت شرکت های هوایی، کشتیرانی و ریلی راهبرد صندوق های بازنشستگی در بخش حمل و نقل است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، «علی ربیعی» امروز (شنبه) در حاشیه امضای قرارداد خرید هواپیمای بویینگ با شرکت هواپیمایی آسمان افزود: صندوق بازنشستگی کشوری با قابلیت های زیاد خود، از نوسازی ناوگان هوایی آسمان حمایت می کند تا بازنشستگان درآمد بیشتری به دست آورند.
ربیعی گفت: بدون شک صندوق های بازنشستگی در بخش حمل و نقل باقی می مانند و به همین منظور 10 فروندهواپیما و چند فروند کشتی برای حمل گاز خریداری شده است و شرکت ریلی رجا خرید واگن هایی با ساخت داخل را در دستور کار خود قرار داده است.
وی ادامه داد: توسعه هتل های گردشگری و هتل های هما یکی دیگر از برنامه هاست تا بتوانیم همچنان در بخش گردشگری نیز به فعالیت های خود ادامه دهیم.
به گزارش ایرنا، عصر امروز با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی قراردادی بین شرکت آسمان و بوئینگ امضا و قرار شد ابتدا 30 فروند هواپیمای بوئینگ 737 و به تدریج 30 فروند هواپیمای دیگر توسط شرکت هواپیمایی آسمان خریداری شود.

منبع : تابناک


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو