پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | بازگشت هواپیمایی نفت به کرمانشاه با پرواز تهران-کرمانشاه

تاریخ خبر: // کد خبر: 7823 // // //


بازگشت هواپیمایی نفت به کرمانشاه با پرواز تهران-کرمانشاه

مدیر کل فرودگاه کرمانشاه گفت: شرکت هواپیمایی نفت با برقراری پرواز تهران – کرمانشاه و بالعکس فعالیت خود را در فرودگاه کرمانشاه از سر گرفته است.


بازگشت هواپیمایی نفت به کرمانشاه با پرواز تهران-کرمانشاه

مدیر کل فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه گفت: شرکت هواپیمایی نفت با برقراری پرواز تهران – کرمانشاه و بالعکس فعالیت خود را در فرودگاه کرمانشاه از سر گرفته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی بیاتی با تاکید بر اهمیت حضور شرکت‎های هواپیمایی در رونق فرودگاه، گفت: با توجه به ظرفیت‎های بالقوه استان و فرودگاه کرمانشاه و استقبال مردم استان و نیز استان‎های همجوار، فرودگاه کرمانشاه آمادگی لازم را برای برقراری و افزایش پروازهای جدید دارد.

وی درباره این پرواز افزود: این پرواز از اول مرداد ماه به صورت هفتگی در ساعت ۱۸:۵۰ روزهای یکشنبه از فرودگاه کرمانشاه برقرار می‎شود.

گفتنی است در این فرودگاه شرکت‎های هواپیمایی ایران ایر، آسمان، کاسپین، تابان، اترک، قشم ایر، زاگرس و کیش ایر در مجموع ۱۳۰ پرواز برنامه‎ای هفتگی را به هفت مقصد داخلی انجام می‎دهند که‎ از اول مرداد شرکت هواپیمایی نفت نیز به آنها می‎پیوندد.

 

منبع: تین نیوز


دیدگاه خود را بنویسید

مجوز ارسال دیدگاه داده نشده است!


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو