پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | پرواز دزفول به مشهد از اهواز سر در آورد+تکمیلی

تاریخ خبر: // کد خبر: 79616 // // // //


پرواز دزفول به مشهد از اهواز سر در آورد+تکمیلی

مسافران پرواز دزفول به مشهد با اتوبوس به فرودگاه اهواز منتقل شدند، پرواز دزفول مشهد به دلیل نا مشخص از فرودگاه اهواز انجام گرفت.


پرواز دزفول به مشهد از اهواز سر در آورد+تکمیلی

به نقل از یکی از مسافران پرواز دزفول به مشهد به دلیل نبود مسافر در اهواز به زمین نشست ،مسافران از هواپیما خارج نمی شوند و درخواست استرداد بلیط یا پرواز به دزفول را دارند.

در تکمیل خبر مذکور ؛

مسافران پرواز دزفول به مشهد با اتوبوس به فرودگاه اهواز منتقل شدند، پرواز دزفول مشهد به دلیل نا مشخص  از فرودگاه اهواز انجام گرفت.
بنا بر اطلاع رسیده پرواز مشهد دزفول مشهد به دلایل نا مشخص در فرودگاه دزفول فرود نیامد و مسافرانی که از روزهای قبل بلیط تهیه کرده تا با این پرواز از فرودگاه دزفول به مشهد عزیمت کنند پس از تماس با آن ها به وسیله اتوبوس به اهواز منتقل شده و از طریق فرودگاه اهواز به مشهد پرواز کردند.
همچنین پرواز مشهد به دزفول که مسافران با در دست داشتن بلیط هواپیما با مقصد دزفول سوار بر هواپیما شده بودند بعد از نشستن هواپیما متوجه شدند که بدلایل نامعلومی این هواپیما در اهواز فرود آمده و این امر موجب اعتراض گسترده مسافران شد .
شنیده ها حکایت از این دارد که مسافران بدلیل اعتراض  ساعتی نیز از هواپیما خارج نشده و منتظر پاسخ مسئولین بودند . تاکنون هیچ مسئولی علت اقدام  شرکت هواپیمایی آتا نسبت به فرود در فرودگاه اهواز  را اعلام نکرده است .
فرهاد جاموسی نماینده فرماندار دزفول در امور فرودگاه  گفت : فرودگاه دزفول آمادگی انجام این پرواز را داشته است و از این بابت هیچگونه مشکلی نبوده. وی افزود : تغییر یکباره مسیر پرواز از سوی شرکت هواپیمایی بوده و هنوز علت آن مشخص نشده است.  شرکت هواپیمایی آتا جهت استفاده زوار قرار بود دو پرواز در هفته برای مسیر مشهد دزفول مشهد از فرودگاه دزفول انجام دهد.

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال تلگرامی صدای کرخه


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو