پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | انتشار نامه تعدیل پرسنل مهندسی و تعمیرات شرکت اترک ایر در رسانه های مجازی+جوابیه

تاریخ خبر: // کد خبر: 84077 // // // //


انتشار نامه تعدیل پرسنل مهندسی و تعمیرات شرکت اترک ایر در رسانه های مجازی+جوابیه

قطع همکارى و عدم تمدید قرارداد پرسنل مهندسى و تعمیرات(١۴۵ و CAMO) هواپیمایى اترک طى نامه اى به اطلاع کارکنان این بخش رسید


انتشار نامه تعدیل پرسنل مهندسی و تعمیرات شرکت اترک ایر در رسانه های مجازی+جوابیه

‌‌قطع همکارى و عدم تمدید قرارداد پرسنل مهندسى و تعمیرات(١۴۵ و CAMO) هواپیمایى اترک طى نامه اى به اطلاع کارکنان این بخش رسید.

هواپیمایى اترک مالک سه فروند ایرباس٣٢٠ بود که پس از زمینگیر شدن هواپیماهایش، با مشکلات مالى مواجه شد و این سه فروند را به هواپیمایى ایرتور فروخت.

اگرچه بدلایل حقوقى و توقیف شدن این هواپیماها، ایرتور نیز تاکنون قادر به عملیاتى کردن آن ها نشده است.

کش و قوس میان این دو شرکت همچنان ادامه دارد و احتمالاً پس از تعمیرات موتورهاى این هواپیماها، ایرتور بتواند آن ها را عملیاتی کند.

به نام خدا
رسانه هوانوردی کن نیوز
با سلام
در پاسخ به مطلب منتشر شده آن رسانه محترم در خصوص تعدیل پرسنل واحد فنی و مهندسی شرکت هواپیمایی اترک، ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و همکاری عزیزان همکار در این شرکت هواپیمایی ، لازم است نکات زیر جهت تنویر افکار عمومی و صاحب نظران صنعت هوانوردی کشور منتشر گردد :

۱_ همانگونه که در اخبار پیشین شرکت هواپیمایی اترک بیان شد، شرکت هواپیمایی اترک در حال تغییر و اصلاح ساختاری و تدوین راهبرد جدید کسب و کار خود است و با توجه به توقف عملیات پروازی این شرکت از سال گذشته، بدیهی است حضور همکاران متخصص و پرسنل، توجیه مدیریتی نداشته و پس از آغاز دوره جدید ، ورود ناوگان و شروع مجدد عملیات پروازی، شرکت هواپیمایی اترک نسبت به دعوت و جذب نیروهای جوان ، توانمند و متخصص اقدام خواهد کرد.

۲_ تعریف واژه “تعدیل” و “اتمام زمان قرارداد”، دو مفهوم جداگانه و متفاوت است و تمامی پرسنل عزیزی که از ادامه همکاری با آنها معذور شده ایم، تا پایان قرارداد خود( ۳۱ تیرماه ۹۷) مشغول به فعالیت خواهند بود و نامه ای منتشره و منتسب به همکاران واحد مهندسی و تداوم صلاحیت پرواز در رسانه های مجازی ، در راستای اطلاع رسانی بر اساس قوانین معمول اداری مبنی برعدم تمدید قرارداد بوده که امری معمول اداری است. بدیهی است رعایت حقوق قانونی کارمندان شرکت هواپیمایی اترک ، از تعهدات اجتناب ناپذیر این شرکت تا پایان قرارداد فی مابین خواهد بود.

در پایان لازم به توضیح است با توجه به متغیرات سریع در صنعت حمل و نقل هوایی ، رخدادهای تاثیر پذیر در عرصه روابط بین الملل و خارج شدن ناوگان از چرخه پرواز و متعاقبا قطع درآمدهای عملیاتی ، برنامه ریزی و بازنگری در ساختار تشکیلاتی و راهبردی این شرکت ، بهره گیری از روش های جدید در جایگزینی و بهسازی ناوگان و استقرار نظام مدیریت هزینه ، از اصول اساسی بازگشت به مسیر رشد پایدار شرکت هواپیمایی اترک خواهد بود که خود در راستای اعتلای صنعت حمل و نقل هوایی ایران اسلامی است که فرصت های اشتغال مستقیم را برای همکاران شایسته هوانوردی کشور در آینده نزدیک ، تثبیت خواهد نمود.

مدیریت توسعه ارتباطات شرکت هواپیمایی اترک

 

با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از کانال اخبار هوانوردی کن نیوز


دیدگاه خود را بنویسید
آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو