پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | امضاء تفاهم نامه ستاد اقامه نماز استان با فرودگاه بین المللی مهر آباد

تاریخ خبر: // کد خبر: 86816 // // //


امضاء تفاهم نامه ستاد اقامه نماز استان با فرودگاه بین المللی مهر آباد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران جلسه ای با حضور حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای قندی مدیر استان ، صفی نیا مدیر کل فرودگاه بین المللی مهرآباد وعباسی مشاور مدیر عامل ورئیس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاهها واعضای ستاد اقامه نماز در دفتر مدیر کل فرودگاه مهرآباد تشکیل شد و فرودگاه مهرآباد به عنوان دستگاه برتر معرفی شد


امضاء تفاهم نامه ستاد اقامه نماز استان با فرودگاه بین المللی مهر آباد

ابتدای این جلسه مهندس صفی نیا گزارش مبسوطی از عملکرد فرودگاه مهرآباد درباره تجهیز وزیبا سازی نمازخانه ها وهمچنین وضعیت اقامه نماز و نظم در برقراری نماز جماعت در تمامی ترمینال ها واجرای منظم برنامه های فرهنگی را ارائه کرد و گفت: اکنون بالحمدالله از لحاظ کمی در نمازخانه های فرودگاه مهرآباد کمبودی وجود ندارد و باید در مسیر کیفی وفرهنگ سازی وارتقا خدمات حرکت کنیم. در ادامه حجت السلام والمسلمین حاج آقای قندی، فرمودند: بخشنامه ها و دستورالعمل ها در این حوزه تکمیل و از همه جوانب در فرودگاه مهرآباد اجرا می گردد اما این امر نظارت و پیگیری در خصوص ساعات پروازی با اوقات شرعی در پروازهای صبحگاهی را می طلبد. و خوشبختانه در چند ساله گذشته به این مهم هم پرداخته شده است .
ایشان تاکید نمودند که از حجم مسافر و مراجعه کننده در فرودگاه مهرآباد غافل نباید شد واین امر باید تبدیل به فرصتی گردد که بتوانیم در حوزه نماز وکار فرهنگی با تاکید بر اوامر مقام معظم رهبری تبلیغات ویژه انجام دهیم .و با شفاف سازی و اطلاع رسانی در این حوزه و انعکاس اقدامات خوب فرودگاه مهرآباد می توان از حساسیت ها و تعهدات مدیران فرودگاهی به این مقوله تشکر کرد .
مدیر ستاد اقامه نماز استان در پایان فرمودند: من در اینجا حامل پیام تشکر ویژه مدیران کشوری از تلاش های بی شائبه مدیران ستادی و فرودگاهی در راستای زیباسازی و توجه به فریضه الهی نماز هستم و امیدوارم همچنان در این مسیر پر فیض قدم های ارزشمند بردارید. و می توان نمازخانه های فرودگاه مهرآباد اکنون به استاندارد های یک نمازخانه ای کشور اسلامی در سطح بین المللی رسیده اند و همانطور که بارها و در جلسات مکرر اعلام نموده اند نمازخانه های مهرآباد بعنوان الگو در سراسر کشور می باشند . سپس عباسی، مشاور مدیرعامل و رئیس ستاد اقامه نماز شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران اظهار فرمودند: به منظور ساماندهی اقامه نماز و همچنین نمازخانه ها در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تلاش بسیاری شده است و بحمدالله اکنون در تمامی فرودگاه ها در زمینه نماز و نمازخانه ها به وضعیت خوبی رسیده ایم و این مرهون پشتیبانی ستاد و همت مدیران فرودگاهی است. واکنون تقریبا” در کلیه فرودگاه ها ما به این استاندارد رسیده ایم . در این حوزه ما در فرودگاه های کشور سعی کرده ایم تا مطالبات مردمی را در این خصوص گرفته و برطرف نمائیم و خوشبختانه در این خصوص موفق بوده ایم و نمونه بارز این موفقیت، اقدامات انجام شده در فرودگاه مهرآباد است وخوشبختانه زبانزد و به نقل از خود مدیران کشوری، به عنوان نمونه و الگو در سراسر کشور مطرح می باشد. در پایان این جلسه تفاهمنامه همکاری در خصوص تدوین برنامه های عملیاتی مشخص ، پیگیری وارزیابی مستمر ، اقدامات فی مابین ستاد اقامه نماز استان وفرودگاه مهرآباد امضاشد .
با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت namaz.ir

دیدگاه خود را بنویسید
برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو