پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | لغو پروازهای ‌هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بندرماهشهر

تاریخ خبر: // کد خبر: 92070 // // // //


لغو پروازهای ‌هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بندرماهشهر

از صبح امروز تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بندرماهشهر کنسل شده که این امر مسافرانی که بلیط پرواز گرفته بودند را با مشکل مواجه کرده است


لغو پروازهای ‌هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بندرماهشهر

از صبح امروز تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس از فرودگاه بندرماهشهر کنسل شده که این امر مسافرینی که بلیط پرواز گرفته بودند را با مشکل مواجه کرده است؛ تقریبا همه پروازهای شرکت هواپیمایی زاکرس به تهران و بالعکس بوده است.

محسن بیرانوند در این خصوص اظهارداشت: اختلاف نظری بین شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی با شرکت هواپیمایی زاگرس رخ داده که این امر باعث لغو تعدادی از پروازهای این شرکت در فرودگاه بندرماهشهر شده است.

وی افزود: اصل اختلاف نظر بر روی قیمت بلیط‌ها بوده که شرکت هواپیمایی زاگرس درخواست افزایش 80 درصدی قیمت بلیط‌ها را داشته که این افزایش قیمت منصفانه نبوده است.

فرماندار بندرماهشهر بیان کرد: هم‌اکنون مدیران شرکت عملیات غیر صنعتی در حال بررسی این موضوع بوده و راه حلی به زودی پیدا خواهند کرد؛ لغو پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس خللی در خدمات‌رسانی پروازهای این فرودگاه ایجاد نمی‌کند.

فرودگاه بندرماهشهر در سال 1349 تاسیس یافت و هم‌اکنون سه شرکت هواپیمایی قشم ایر، نفت و زاگرس هر هفته بیش از 40 پرواز رفت و برگشتی از این فرودگاه دارند؛ این فرودگاه بیشتر مورد استفاده مدیران و کارکنان پتروشیمی‌های حاضر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مسئولان عالی رتبه کشوری قرار گرفته و مردم این شهرستان کمتر از این فرودگاه استفاده می‌کنند.

منبع : تسنیم


دیدگاه خود را بنویسید


برچسب های خبر: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

رصد اطلاعات پرواز توسط مسافرین

ایران ایر تور

آرشیو

آتا

آرشیو

آسمان

آرشیو

اترک

آرشیو

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو