پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشور اسپانیا

در تور فرانسه و اسپانیا حواستان باشد
جمعه 2 فروردین 1398 4 ماه قبل ٬

در تور فرانسه و اسپانیا حواستان باشد

همانطور که میلیون ها گردشگر هر ساله به تور فرانسه سفر می کنند، تا یک غذا و نوشیدنی بسیار خاص را تجربه کنند، افراد محلی این فرصت را غنیمت می شمارند و قیمت ها را فضایی افزایش می دهند ولی در مقابل هم تا می توانند از کیفیت کم می کنند.

هواپیمای بی‌صاحب در فرودگاه
سه شنبه 9 بهمن 1397 6 ماه قبل

هواپیمای بی‌صاحب در فرودگاه

هیچ‌کس نمی‌داند صاحب یک فروند هواپیمای رها شده در فرودگاه مادرید کیست. به گزارش سی‌ان‌ان، این هواپیما که از نوع مک‌دانل‌‌ام‌دی87(McDonnell Douglas MD87)است به یکی از معماهای این فرودگاه تبدیل شده است.

نزدیکی بیش از حد مجاز دو هواپیما در آسمان اسپانیا
شنبه 22 دی 1397 6 ماه قبل

نزدیکی بیش از حد مجاز دو هواپیما در آسمان اسپانیا

ایرباس 320 شرکت Wizz air از رومانی به سمت مادرید و در ارتفاع Fl310 پرواز می کرد.امبرائر ١٩۵ شرکت Air Europa از ونیز به سمت مادرید ودر ارتفاع Fl290 در حال پرواز بود.ایرباس 320 توسط مرکز کنترل اسپانیا به کاهش ارتفاع Fl300 مجاز شد اما این هواپیما به ارتفاعFl292 کاهش ارتفاع داد و برای چند لحظه اختلاف ارتفاع دو هواپیما به ٢٠٠ پا رسید.

معرفی فرودگاه مالاگا اسپانیا
سه شنبه 3 مهر 1397 10 ماه قبل

معرفی فرودگاه مالاگا اسپانیا

فرودگاه مالاگا اسپانیا (Málaga Airport) فرودگاهی بین المللی در استان مالاگا و در نزدیکی شهر چوریانا واقع شده و از مهم ترین فرودگاه های اسپانیا محسوب می شود. این بار به معرفی فرودگاه مالاگا اسپانیا می پردازیم تا اگر برای تعطیلات فصل سرد، قصد سفر به جنوب اسپانیا و مناطق ساحلی را دارید، بتوانید به راحتی به اسپانیا قدم بگذارید. شهر خلیجی مالاگا و ناحیه جنوبی کوستا دل سول در نزدیکی آن قرار گرفته اند.

معرفی فرودگاه سویل در اسپانیا
دوشنبه 15 مرداد 1397 12 ماه قبل

معرفی فرودگاه سویل در اسپانیا

سویل مرکز و بزرگ ترین شهر ناحیه آندلس در استان سویل اسپانیاست. چهارمین شهر بزرگ اسپانیا جاذبه های جهانی و معروف زیادی دارد و بندر آن در ۸۰ کیلومتری اقیانوس اطلس تنها بندر رودخانه ای اسپانیاست. جاذبه های تاریخی و گردشگری شهر سویل آن را به یکی از محبوب ترین شهرهای اسپانیا تبدیل کرده است و به خصوص در ماه های تابستان گردشگران زیادی راهی این شهر می شوند. گردشگرانی که از راه هوایی به این شهر می روند اولین جایی که با آن روبرو می شوند فرودگاه سویل است، ششمین فرودگاه پر رفت و آمد اسپانیا و مهمترین فرودگاه بین المللی غرب آندلس است.

Qatar Airways touched down at the Turkish resort city of Antalya and in Malaga, Spain
دوشنبه 28 خرداد 1397 1 سال قبل ٬ ٬ ٬

Qatar Airways touched down at the Turkish resort city of Antalya and in Malaga, Spain

Award-winning airline commences flights to Antalya one day following the launch of direct services to Bodrum. Seasonal service to Antalya will be operated twice weekly by an Airbus A320 until 30 September. Qatar Airways’ new four-times weekly seasonal services to Malaga will be served with a Boeing 787 Dreamliner until 16 September 2018. Qatar Airways currently operates direct double-daily flights to Madrid and Barcelona.

راهنمای تحصیل در اسپانیا
چهارشنبه 9 خرداد 1397 1 سال قبل

راهنمای تحصیل در اسپانیا

کشور زیبای اسپانیا یکی از جذاب‌ترین مقاصد گردشگری محبوب دنیا محسوب می‌شود و بسیاری از دانشجویان از اروپا و سایر نقاط جهان به دنبال ادامه تحصیل در اسپانیا هستند.

حمل و نقل فرودگاه پالما دو مایورکا
دوشنبه 7 خرداد 1397 1 سال قبل

حمل و نقل فرودگاه پالما دو مایورکا

فرودگاه بین المللی پالما دو مایورکا سومین فرودگاه پررفت و آمد در اسپانیا پس از فرودگاه باراخاس مادرید و بارسلونا محسوب می شود. این حجم از مسافر به دلیل شهرت جزیره زیبای پالما دو مایورکاست و به ویژه در فصل تابستان گردشگران زیادی برای سپری کردن تعطیلات به این شهر زیبا و ساحلی می آیند.

چطور از فرودگاه سویل اسپانیا به مرکز شهر برویم؟
چهارشنبه 2 خرداد 1397 1 سال قبل

چطور از فرودگاه سویل اسپانیا به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی سویل یا سویا ششمین فرودگاه پررفت و آمد در کشور اسپانیاست و در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر سویل قرار گرفته است. این فرودگاه به جابجایی مسافران در منطقه اندلس در جنوب اسپانیا می پردازد و در سال ۲۰۱۷ بیش از ۵ میلیون مسافر را به سرتاسر جهان منتقل کرده است. سویل یکی از زیباترین و جذاب ترین شهرهای اسپانیاست و سالانه گردشگران زیادی برای تفریح و سپری کردن تعطیلات به این شهر سفر می کنند. در این مطلب گزینه های حمل و نقل فرودگاه سویل و راه های دسترسی به مرکز شهر را می خوانید. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

معرفی فرودگاه بین المللی پالما د مایورکا
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 1 سال قبل

معرفی فرودگاه بین المللی پالما د مایورکا

فرودگاه بین المللی پالما د مایورکا (Palma de Mallorca Airport) یکی از فرودگاه های کشور اسپانیا است که در شهر مایورکا قرار گرفته است. این فرودگاه بین المللی به عنوان سومین فرودگاه بزرگ کشور اسپانیا نیز به حساب می آید. در واقع پس از فرودگاه های معروف کشور اسپانیا همچون: فرودگاه مادرید باراخاس و فرودگاه بارسلونا این فرودگاه در رده ی سوم فرودگاه های معروف، بزرگ و مهم اسپانیایی قرار گرفته است. در ادامه به اتفاق یکدیگر تاریخچه، اطلاعات، ترمینال ها و راه های دسترسی به این فرودگاه را مورد بررسی قرار می دهیم.

چطور از فرودگاه والنسیا به مرکز شهر برویم؟
سه شنبه 11 اردیبهشت 1397 1 سال قبل

چطور از فرودگاه والنسیا به مرکز شهر برویم؟

والنسیا سومین شهر بزرگ اسپانیا و یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگران در سفر به اسپانیا محسوب می شود. فرودگاه بین المللی والنسیا در فاصله ۸ کیلومتری غرب مرکز شهر والنسیا قرار دارد و به دلیل فاصله نزدیکی که با شهر دارد به راحتی می توان خود را به هتل و مرکز شهر رساند. این فرودگاه دهمین فرودگاه پررفت و آمد اسپانیایی از نظر جابجایی مسافر محسوب می شود. در این سعی شده گزینه های حمل و نقل فرودگاه والنسیا به شما معرفی شود . اگر قصد سفر به والنسیا را دارید با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به مرکز شهر و هتل برسانید.

چطور از فرودگاه بارسلونا به مرکز شهر برویم؟
دوشنبه 27 فروردین 1397 1 سال قبل

چطور از فرودگاه بارسلونا به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بارسلونا که با نام ال پارات (Barcelona–El Prat Airport) نیز شناخته می شود در جنوب غربی شهر بارسلونا قرار دارد. فرودگاه بارسلونا اصلی ترین فرودگاه شهر بارسلونا محسوب می شود و تنها ۱۲ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. این فرودگاه دومین فرودگاه پررفت و آمد اسپانیا به شمار می رود و در سال ۲۰۱۷، بیش از ۴۷ میلیون مسافر برای جابجایی از فرودگاه بارسلونا استفاده کرده اند. در این مطلب قصد داریم گزینه های حمل و نقل فرودگاه بارسلونا را به شما معرفی کنیم تا در سفر به بارسلونا بتوانید به راحتی خود را به مرکز شهر و هتل برسانید.

چطور از فرودگاه باراخاس مادرید به مرکز شهر برویم؟
پنج شنبه 16 فروردین 1397 1 سال قبل

چطور از فرودگاه باراخاس مادرید به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه باراخاس مادرید که به نام فرودگاه آدولفو سورز (Adolfo Suárez Airport) نیز شهرت دارد فرودگاه اصلی شهر مادرید به شمار می رود. این فرودگاه در منطقه باراخاس در ۱۲ کیلومتری شمال شرقی شهر مادرید واقع شده است. شهر مادرید به عنوان پایتخت کشور زیبای اسپانیا سالانه پذیرای میلیون ها گردشگر از سرتاسر دنیاست. در سال ۲۰۱۵ بیش از ۴۶ میلیون مسافر از فرودگاه باراخاس مادرید برای جابجایی استفاده کردند. در این مطلب سعی شده است گزینه های حمل و نقل فرودگاه باراخاس مادرید به شما معرفی شود. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را از فرودگاه به هتل و مرکز شهر برسانید.

New Holiday Inn Lima Airport Hotel Opens in Peru
پنج شنبه 5 بهمن 1396 1 سال قبل

New Holiday Inn Lima Airport Hotel Opens in Peru

IHG® (InterContinental Hotels Group), one of the world’s leading hotel companies, today announces the opening of the new-build, 179-room Holiday Inn® Lima Airport hotel, just five minutes from Jorge Chavez Lima International Airport. The two-tower, eight-story property is the second brand IHG has introduced in the capital city of Lima.

Iberia Announces First Airbus A350 Route
یکشنبه 1 بهمن 1396 1 سال قبل

Iberia Announces First Airbus A350 Route

during an event at Fitur, the International Tourism Fair in Madrid, Spanish airline Iberia announced the first route for its new Airbus A350-900 aircraft to New York’s JFK Airport. However, the airline did not go as far as to announce a start date for the aircraft, and no updated schedule including the A350 has been published.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو