پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | کشور لهستان

اتصال لهستان به استونی
شنبه 9 آذر 1398 1 سال قبل

اتصال لهستان به استونی

ترمینال جدید پایتخت استونی به عنوان یک مرکز حمل‌ونقل عمل خواهد کرد که مسافران ملی و بین‌المللی را از فرودگاه تالین به مقصد منتقل می‌کند؛ این ترمینال که فضایی به بزرگی ۱۰ هکتار را در برخواهد گرفت، چشم‌اندازی بسیار شگفت‌انگیز را برای شهر به ارمغان خواهد آورد.

لهستان؛ مقصد بازاریابی آمریکا برای فروش جنگنده اف 35
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1398 2 سال قبل ٬

لهستان؛ مقصد بازاریابی آمریکا برای فروش جنگنده اف 35

مقام های وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) چندی پیش اعلام کردند که در حال بررسی گسترش فروش جت های جنگنده اف 35 شرکت لاکهید مارتین به کشورهایی همچون یونان و لهستان هستند. اکنون به نظر می رسد ورشو خود را برای چنین توافقی آماده می کند.

معرفی فرودگاه بین المللی کراکوف
دوشنبه 25 تیر 1397 3 سال قبل

معرفی فرودگاه بین المللی کراکوف

کراکوف یکی از بزرگ ترین و قدیمی ترین شهرهای لهستان است که در جنوب کشور قرار دارد، شهری که تا سال ۱۶۰۹ پایتخت بود و بعد از ورشو دومین شهر بزرگ لهستان است. بدون شک کراکوف از جذاب ترین شهرهای اروپاست، شهری مملوء از جاذبه های تاریخی که از گزند جنگ در امان مانده و و در کنار رودخانه ویسلا جاذبه های ارزشمندی را در خود جای داده است. مطمئنا شهری تا این حد جذاب گردشگران زیادی دارد و فرودگاه کراکوف که سالیانه هزاران مسافر بین المللی و داخلی را جابجا می کند دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور است.

چطور از فرودگاه ورشو به مرکز شهر برویم؟
یکشنبه 16 اردیبهشت 1397 3 سال قبل

چطور از فرودگاه ورشو به مرکز شهر برویم؟

فرودگاه بین المللی شوپن ورشو که به اختصار فرودگاه ورشو نامیده می شود در کشور لهستان قرار دارد و بزرگ ترین و پررفت و آمدترین فرودگاه این کشور محسوب می شود. در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۵ میلیون مسافر از این فرودگاه استفاده کرده اند و آن را به یکی از پررفت و آمدترین فرودگاه های منطقه تبدیل کرده اند. لهستان و شهر زیبای ورشو یکی از مقاصد محبوب گردشگری است و سالانه میلیون ها مسافر به این شهر سفر می کنند. در این مطلب قصد داریم گزینه های حمل و نقل فرودگاه ورشو را به شما معرفی کنیم و اطلاعات لازم در این رابطه را با شما در میان بگذاریم. با استفاده از این اطلاعات می توانید به راحتی خود را به هتل و مرکز شهر برسانید.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

نفت

آرشیو

تابان

آرشیو

زاگرس

آرشیو

ساها، سپهران

آرشیو

قشم

آرشیو

کاسپین

آرشیو

کیش ایر

آرشیو

ماهان

آرشیو

معراج

آرشیو

هما

آرشیو

سایر ایرلاین ها

آرشیو

ایرلاین های خارجی

آرشیو