پایگاه خبری-تحلیلی ایرلاین پرس | منابع خبری شرق

شاهدان، روایت چوپان را تأیید می‌کنند
پنج شنبه 27 شهریور 1399 5 ماه قبل خبر مهم

شاهدان، روایت چوپان را تأیید می‌کنند

سازمان هواپیمایی کشوری در واکنش به انتشار گزارش روایی چهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به سانحه یاسوج با عنوان «جدال پینگ‌پنگی در دادگاه» در تاریخ 16/6/99 توضیحاتی را در راستای تنویر افکار عمومی ارسال کرد. متن کامل این توضیحات در ادامه می‌آید:

ماجرای فساد بالگردی در هلال احمر و قراردادی که باطل شد
سه شنبه 4 شهریور 1399 6 ماه قبل خبر مهم

ماجرای فساد بالگردی در هلال احمر و قراردادی که باطل شد

ایران در سال‌ گذشته بحران‌های فراوانی را پشت‌ سر گذاشت و درست در بحبوحه همین بحران‌ها، نهاد مسئول در شرایط بحران، خود درگیر برخی حاشیه‌های خبرساز بود و کار تا آنجا پیش رفت که اخبار رسمی از بازداشت چندساعته رئیس وقت این جمعیت هم حکایت داشت. روزهای پرالتهاب ایران و شرایط بحرانی و سیل‌زده چندین استان با فعالیت داوطلبان هلال‌احمر و دیگر نهادهای مردمی پشت سر گذاشته شد، اما همچنان انتخاب سکان‌دار برای هلال‌احمر محل بحث و حاشیه بود تا اینکه نوبت به «کریم همتی» رسید…

همه شایعات و واقعیت ها ، درخصوص خلبانان هواپیمایی آسمان
سه شنبه 22 اسفند 1396 3 سال قبل ٬ ٬

همه شایعات و واقعیت ها ، درخصوص خلبانان هواپیمایی آسمان

روزنامه اصلاح طلب شرق درباره علل سقوط هواپیمای آسمان گزارش داده است: داستان از یک تصادم آغاز شد؛ برخورد هواپیمای ATR72 ایرلاین آسمان در مسیر تهران-یاسوج با کوه دنا که ٦٦ سرنشین آن را به کام مرگ کشاند. حرف‌وحدیث‌ها درباره این واقعه بسیار است و احتمالات و گمانه‌زنی‌ها هم فراوان، اما این سانحه جدا از ابهام‌هایی که درباره چگونگی و چرایی سقوط برای مردم و کارشناسان صنعت هوانوردی ایجاد کرد، موجب شد زخم کهنه خلبانان شرکت هوایی آسمان، یعنی نارضایتی از این ایرلاین، سر باز کند و خبرهای ضد و نقیضی هم در این‌باره منتشر شود.

ایمنی اولین شرط پرواز است
شنبه 13 دی 1393 6 سال قبل

ایمنی اولین شرط پرواز است

سقوط هواپیمای مسافربری «QZ8501» خطوط هوایی ایرآسیا مالزی که چندروز قبل سقوط کرد، دومین حادثه سقوط هواپیما بدون‌اعلام هشدار در سال‌جاری به شمار می‌آید. این هواپیمای ایرباس «A320-200» که از اندونزی راهی سنگاپور بود بر فراز دریای جاوه از صفحه‌های رادار ناپدید شد.

قطع همکاری یاتا با هما- به دنبال راهکار هستیم
سه شنبه 19 مهر 1390 9 سال قبل

قطع همکاری یاتا با هما- به دنبال راهکار هستیم

انجمن بین‌المللی حمل‌و‌نقل هوایی (یاتا) همکاری خود با ایران‌ایر را قطع کرد. گفته می‌شود این اقدام در پی قرارگرفتن نام ایران‌ایر در فهرست سیاه اداره کنترل دارایی‌های خارجی (OFAC) وزارت خزانه‌داری ایالات‌متحده صورت گرفته و براساس آن یاتا اعلام کرده است تحریم‌های این اداره شامل حال فعالیت‌های یاتا نیز می‌شود.

آخرین اخبار

پربازدید


آتا


آسمان


اترک


ايرتور

پويا


تابان


زاگرس


سپهران


ساها


قشم


کاسپين


کيش


ماهان


معراج


نفت


هما

رصد آب و هوا و وضعیت پروازها

خرید بلیط آنلاین

آرشیو

گردشگری داخلی

آرشیو

خدمات اقامتی داخلی

آرشیو

آموزش هوانوردی

آرشیو

گردشگری خارجی

آرشیو

خدمات اقامتی خارجی

آرشیو

نگهداری و تعمیر (نت)

آرشیو

تامین خدمات پرواز

آرشیو